maskë fytyre

 • 3 Ply Non Woven Civilian Face Mask with Earloop

  3 Ply Non-endura Civile Face Maskë me Earloop

  Maskë fytyre prej polipropileni jo të endura me thurje 3-shtresore me vathë elastikë. Për përdorim civil, përdorim jo-mjekësor. Nëse keni nevojë për maskë fytyre mjekësore / sheqerore me 3 shtresa, mund ta kontrolloni këtë.

  Përdoret gjerësisht në Higjenë, Përpunim Ushqimi, Shërbim Ushqimi, Cleanroom, Beauty Spa, Pikturë, Bojë për Flokët, Laborator dhe Farmaceutikë.

 • Disposable clothing-3 ply non woven surgical face mask

  Veshje e disponueshme-3 maska ​​për fytyrën kirurgjikale jo të endura

  3-Maskë fytyre prej polipropileni të mbështjellë me mbështjellës elastikë. Për trajtim mjekësor ose përdorim kirurgjik.

  Trup i palosur me maskë jo të endur me kapës të rregullueshëm të hundës.

  3-Maskë fytyre prej polipropileni të mbështjellë me mbështjellës elastikë. Për trajtim mjekësor ose përdorim kirurgjik.

   

  Trup i palosur me maskë jo të endur me kapës të rregullueshëm të hundës.

 • Disposable clothing-N95 (FFP2) face mask

  Maskë për fytyrën e veshjeve të disponueshme-N95 (FFP2)

  Maska e aparatit të frymëmarrjes KN95 është një alternativë perfekte ndaj N95 / FFP2. Efikasiteti i tij i filtrimit të baktereve arrin 95%, mund të ofrojë frymëmarrje të lehtë me efikasitet të lartë të filtrimit. Me materiale jo-alergjike dhe jo-stimuluese me shumë shtresa.

  Mbroni hundën dhe gojën nga pluhuri, aroma, spërkatjet e lëngshme, grimcat, bakteret, gripi, mjegulla dhe bllokoni përhapjen e pikave, zvogëloni rrezikun e infeksionit.