Leave Your Message
01020304050607

Топли производи

0102030405060708

Нови Продукти

0102030405060708

За нас

Основана во 2010 година, Shanghai JPS Medical Co., Ltd доставува стоматолошки производи за клиенти од повеќе од 80 земји и региони. Нашите главни стоматолошки производи се стоматолошка опрема како што се стоматолошка симулација, стоматолошка единица поставена на стол, пренослива стоматолошка единица, компресор без масло, мотор за вшмукување, машина за рендген и автоклав, итн.
комплети за импланти, стоматолошки лигавчиња, креп-хартија итн.
Нашите CE и ISO13485 беа издадени од TUV, Германија. Како доверлив и професионален партнер во Кина, JPS Medical е во состојба да:
Обезбедете ви стоматолошки производи со концептот на ONE STOP SOLUTION за да заштедите време, да гарантирате квалитет, да управувате со стабилното снабдување и да ги контролирате ризиците.
Фокусирајте се на истражување и развој за постојано да ви носите нови и напредни производи.
Споделувам сè повеќе деловни можности и искуства.
Изберете го вистинскиот партнер, правете правилен бизнис.
Прочитај повеќе
13233g3n 659 до 949 до

Трговски саем

Want to stay up to date? Subscribe to our Newsletter!

*Name Cannot be empty!
* Enter product details such as size, color,materials etc. and other specific requirements to receive an accurate quote. Cannot be empty