• Veshjet inovative kirurgjikale që ripërcaktojnë sigurinë dhe komoditetin mjekësor

  [2023/08/18]Në peizazhin dinamik të kujdesit shëndetësor, përparimet në furnizimet mjekësore luajnë një rol kryesor në rritjen e kujdesit për pacientët dhe mjedisin e punës për profesionistët mjekësorë.Prezantimi i zbulimit tonë të fundit: një sërë fustanesh kirurgjikale moderne që vendosin një standard të ri për kryerjen e...

 • Shanghai JPS Medical: Forcimi i kujdesit shëndetësor me siguri të palëkundur

  Në peizazhin gjithnjë në zhvillim të kujdesit shëndetësor global, Shanghai JPS Medical qëndron si një fener besueshmërie, duke ofruar produkte të jashtëzakonshme dhe shërbime profesionale për të garantuar sigurinë maksimale për klientët e saj.Sot, Shanghai JPS Medical ka nderin të mirëpresë klientë të nderuar nga e gjithë bota...

 • Shanghai JPS Medical: Ofrimi i ekselencës në fustanet e izolimit

  [2023/07/13] - Shanghai JPS Medical Co., Ltd. është një furnizues kryesor i materialeve harxhuese mjekësore, i angazhuar për të ofruar produkte me cilësi të lartë që i japin përparësi sigurisë së pacientit dhe përmirësojnë praktikat e kujdesit shëndetësor.Me fokus në inovacionin, besueshmërinë dhe kënaqësinë e klientit, Shanghai JPS Medical ...

 • Mbulesa këpucësh jo të endura: Zgjidhja e fundit kundër rrëshqitjes për çdo industri

  prezantoj: Mirë se vini në blogun e grupit JPS, ne krenohemi që ofrojmë pajisje mjekësore të disponueshme dhe pajisje dentare me cilësi të lartë.Sot, ne do të bëjmë një zhytje të thellë në përfitimet e mbulesave tona të këpucëve jo të endura, të dizajnuara me thembra me vija që nuk rrëshqasin dhe të bëra nga pëlhurë 100% polipropileni...

 • Rrotull letre për divanin më të fundit JPS: Higjiena e përmirësuar në cilësimet e kujdesit shëndetësor

  [2023/06/27] – Shanghai JPS Medical Co., Ltd., një ofrues kryesor i materialeve harxhuese mjekësore, është krenar të njoftojë lançimin e inovacionit të saj më të fundit: Roll letre më të fundit për divan.I krijuar për të revolucionarizuar standardet e higjienës në mjediset e kujdesit shëndetësor, ky profesionist i disponueshëm dhe me cilësi të lartë...

 • kompania_intr_01

PËR NE

Shanghai JPS Medical Co., Ltd.themeluar në vitin 2010, është një prodhues dhe furnizues profesional i solucioneve dhe produkteve mbrojtëse, dezinfektuese dhe sterilizuese.

Certifikatat tona ISO13485 dhe CE të më shumë se 60 materialeve konsumuese mjekësore të lëshuara nga TUV e Gjermanisë.

Ne kemi një ekip të pasur me përvojë R & D, ekip QC dhe ekip shërbimi.

Produktet tona janë eksportuar në më shumë se 80 vende dhe rajone duke përfshirë tregun e brendshëm kinez.

Përparësitë:

1. I fortë në R & D: ne mund të prodhojmë dhe të ofrojmë produkte të personalizuara për të përmbushur kërkesat unike të klientit.

2. Cilësi e besueshme: ne ndjekim rreptësisht kërkesat e ISO13485.Ekipi ynë i QC ka përvojë gati 20 vjeçare në prodhimin dhe furnizimin e solucioneve dhe produkteve mbrojtëse, dezinfektuese, sterilizuese.

3. Çmimi i arsyeshëm: për shkak të sasisë sonë të madhe, kuotimi ynë është gjithmonë shumë konkurrues.

4. Dorëzimi i shpejtë: ne mbajmë gjithmonë produkte të rregullta të arsyeshme për të shkurtuar kohën e dorëzimit.

5. Certifikatat tona ISO13485 dhe CE të më shumë se 60 materialeve harxhuese mjekësore të lëshuara nga TUV e Gjermanisë, të cilat mund të plotësojnë kërkesat e shumicës së kërkesave të tenderit të qeverisë.

 • Përparësitë teknike

  Përparësitë teknike

 • Profesionist dhe i fokusuar

  Profesionist dhe i fokusuar

 • I besueshëm dhe i qëndrueshëm

  I besueshëm dhe i qëndrueshëm

Lë një mesazhna kontaktoni