Leave Your Message
01020304050607

Produkte të nxehta

0102030405060708

Produkte të reja

0102030405060708

Rreth Nesh

E themeluar në vitin 2010, Shanghai JPS Medical Co., Ltd ka furnizuar produkte dentare për klientët nga më shumë se 80 vende dhe rajone. Produktet tona kryesore dentare janë pajisjet dentare si simulimi dentar, njësia dentare e montuar në karrige, njësia dentare portative, kompresori pa vaj, motori thithës, aparati me rreze X dhe autoklava, etj. Ne ofrojmë pajisje dentare të disponueshme si
komplete implantesh, biba dentare, letra krep etj.
CE dhe ISO13485 tona janë lëshuar nga TUV, Gjermani. Si një partner i besueshëm dhe profesional në Kinë, JPS Medical është në gjendje të:
Ju ofrojmë produkte dentare me konceptin e ONE STOP SOLUTION për të kursyer kohën tuaj, për të garantuar cilësi, për të menaxhuar furnizimin e qëndrueshëm dhe për të kontrolluar rreziqet.
Përqendrohuni në R & D për t'ju sjellë vazhdimisht produkte të reja dhe të avancuara.
Ndani me ju gjithnjë e më shumë mundësi dhe përvojë biznesi.
Zgjidhni partnerin e duhur, bëni biznesin e duhur.
Lexo më shumë
13233g3n 659ca949to

Shfaqje tregtare

Want to stay up to date? Subscribe to our Newsletter!

*Name Cannot be empty!
* Enter product details such as size, color,materials etc. and other specific requirements to receive an accurate quote. Cannot be empty